O firmie Usługi Aktualności Cennik Kontakt
 O firmie Zasady współpracy Czy wiesz, że...

Profil firmy

Biuro Rachunkowe EKSPERTA rozpoczęło swoją działalność 04 stycznia 2010 roku i z powodzeniem oferuje swoje usługi firmom ze Strzelina, Wrocławia i okolic. Wśród klientów biura są małe i średnie firmy oraz wspólnoty mieszkaniowe.

Biuro opiera się na mocnych podstawach. Właścicielka biura, Izabela Peszko, posiada wyższe wykształcenie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Doświadczenie zawodowe zdobywała przez 10 lat, pracując w księgowości różnych firm w Warszawie, w tym 8 lat na stanowiskach samodzielnych. W roku 2003 zdała egzamin w Ministerstwie Finansów i uzyskała Certyfikat Księgowy nr 1933/2003 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Bieżącą aktualizację wiedzy właścicielka biura realizuje przez korzystanie z renomowanych serwisów księgowo-podatkowych. Ale nie poprzestaje tylko na tym. Każdego roku uczestniczy w szkoleniach specjalistycznych, które pozwalają cały czas podnosić kwalifikacje oraz uzupełniać wiedzę, by być na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami.

Oszczędź czas

Podejmując współpracę z biurem rachunkowym EKSPERTA nie będą Państwo musieli tracić czasu i energii na „papierkową robotę”. Powierzając mi sprawy księgowe swojej firmy będą Państwo mogli w pełni skoncentrować się na rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Oszczędź pieniądze

W dłuższej perspektywie współpraca z biurem rachunkowym EKSPERTA pozwoli Państwu uniknąć kłopotliwych sytuacji podczas kontroli skarbowych oraz podatkowych skutków ewentualnych nieprawidłowości w rozliczeniach z fiskusem.

Oszczędź nerwy

W ramach umowy mogą Państwo upoważnić moje Biuro do pełnego reprezentowania Państwa przed Urzędem Skarbowym czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki temu stres związany z wizytami w tych instytucjach stanie się odległą przeszłością.