Cennik

$content.title_text

Wiem jak istotną rolę spełniam w aktywności biznesowej swoich Klientów. Mam też świadomość, że proponuję współpracę na lata, wspierając swoich Klientów zarówno w okresie rozwoju jak też stagnacji. Staram się więc przygotować ofertę "na miarę" - tak, aby zapisane w umowie zasady współpracy nie krępowały, a cena była faktycznie uzależniona od nakładu mojej pracy i stopnia skomplikowania rozwiązywanych problemów. Jeśli rozważają Państwo przekazanie prowadzenia swoich spraw do biura rachunkowego, zachęcam do kontaktu i spotkania ze mną. Porozmawiamy o Państwa oczekiwaniach i przedstawię propozycję współpracy. Dołożę wszelkich starań, aby czas spędzony na spotkaniu nie był czasem straconym.

Rozpoczynasz działalność?

Dla rozpoczynających działalność proponuję zniżkę w wysokości 50% ceny usługi w pierwszym miesiącu działalności.

Jesteś moim klientem?

Każdy z moich Klientów, który poleci moje usługi znajomym, otrzyma jednorazową zniżkę w wysokości 50% wartości usługi nowego Klienta.

Kompleksowa księgowość

Lubimy oszczędności, a Ty?

Jeśli nie znasz się na księgowości i Twoje obowiązki podatkowe nie dają Ci spokoju – to trafiłeś idealnie. Skorzystaj z naszej pomocy i oszczędzaj z nami!

img-info.jpg

Oszczędzamy Twój czas

Poprowadzimy Twoje sprawy księgowe, a Ty będziesz mógł się w pełni skoncentrować na rozwoju swojego biznesu.

Oszczędzamy Twoje pieniądze

Współpraca z nami pozwoli Państwu uniknąć kłopotliwych sytuacji podczas kontroli oraz finansowych skutków ewentualnych nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych czy zusowskich.

Oszczędzamy Twoje nerwy

W dzisiejszym gąszczu przepisów podatkowych zapewniamy dostęp do informacji, szybkie i skuteczne wskazówki niezbędne do podejmowania decyzji biznesowych.

img-izabela

Izabela Peszko

Właścicielka biura

Jako nowoczesne biuro rachunkowe, EKSPERTA daje swoim Klientom gwarancję bezpieczeństwa i najwyższą jakość oferowanych usług. Wybiera rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Decydując się na współpracę z biurem rachunkowym EKSPERTA inwestują Państwo w rozwój swojej firmy. Od tej pory nad Waszymi sprawami będzie czuwać profesjonalista.

Poznaj usługi