Kilka słów o mnie

Moja ścieżka zawodowa rozpoczęła się w roku 1997. Przez pierwszych 10 lat zdobywałam doświadczenie zawodowe, pracując w księgowości różnych firm w Warszawie, w tym 8 lat na stanowiskach samodzielnych. W roku 2003 zdałam egzamin w Ministerstwie Finansów i uzyskałam Certyfikat Księgowy nr 1933/2003 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Przygotowując się do otwarcia własnego biura ukończyłam w 2009 roku kurs: Specjalista do spraw Podatkowych z wynikiem bardzo dobrym. W styczniu 2010 roku założyłam Biuro rachunkowe EKSPERTA. I kolejnych 10 lat (ponad) doświadczenia za mną!

Stawiam na pracę na najwyższym poziomie. Pomagają mi w tym moja rzetelność, skrupulatność i profesjonalizm. W księgowości to szczególnie istotne, kiedy stawką są rzetelne i niewadliwe księgi prowadzone dla moich klientów. Mam swoje wyobrażenie o tym jak ma wyglądać obsługa księgowa firma i przekładam je na standardy w moim biurze. To wpływa na wysoką jakość świadczonych przeze mnie usług. Bardzo też cenię sobie przyjazną atmosferę. Słucham moich klientów i szukam dla nich informacji i rozwiązań. Skupiam się na tym, by przekazywać wiedzę w przejrzysty i praktyczny sposób.

Rozumiem, że zawód księgowej wymaga nieustannego pogłębiania wiedzy, aktualizacji kompetencji, bycia na bieżąco z ciągle zmieniającymi się przepisami i interpretacjami prawa. Podchodzę do tego bardzo odpowiedzialnie i cały czas dbam o moje kwalifikacje. Mam stały dostęp do najnowszych publikacji księgowych, kadrowo-płacowych, portali podatkowych oraz korzystam ze szkoleń prowadzonych przez specjalistów. Dzięki temu zapewniam moim Klientom fachową i profesjonalną obsługę.

Pierwsza wizyta w biurze rachunkowym

Pierwszą wizytę w biurze rachunkowym warto zaplanować jeszcze przed otwarciem własnej działalności. Przedsiębiorca w momencie składania wniosku do CEIDG musi odpowiedzieć na wiele istotnych pytań i dokonać wyboru w wielu ważnych kwestiach. W naszym biurze pomagamy przygotować wniosek o wpis do CEIDG. Szczegółowo omawiamy z Klientem wszystkie istotne dla niego kwestie podatkowe i zusowskie, tak by mógł podjąć decyzje i działania korzystne finansowo oraz zgodne z przepisami prawa.

Dlaczego biuro rachunkowe

Przekazanie prowadzenia księgowości do biura rachunkowego to naprawdę dobry wybór, który zapewnia spokój i daje poczucie komfortu. W naszym biurze podpisując umowę z Klientem przejmujemy odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń podatkowych i zusowskich. Ponadto jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami: odpowiadamy na pytania, przypominamy o ważnych terminach, informujemy o zmianach w przepisach prawa, kontaktujemy się w imieniu Klienta z urzędem skarbowym i ZUSem.

Jak wygląda współpraca

  1. Biuro Rachunkowe EKSPERTA świadczy swoje usługi na podstawie podpisanej z Klientem umowy. Umowa ta, w której Biuro zobowiązuje się do świadczenia usług z należytą starannością i w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, zapewnia Klientowi bezpieczeństwo w zakresie powierzenia obsługi księgowej i kadrowo-placowej.
  2. Biuro Rachunkowe EKSPERTA ponosi prawną i finansową odpowiedzialność za poprawność i terminowość zobowiązań wynikających z umowy. Jeśli Klient poniesie szkodę na skutek niewłaściwej interpretacji lub błędu ze strony Biura, będzie mógł odzyskać pieniądze od towarzystwa ubezpieczeniowego, z którym Biuro ma zawartą obowiązkową umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.
  3. W trosce o bezpieczeństwo powierzanych dokumentów, dane finansowe Klientów Biura zabezpieczają markowe, niezawodne systemy komputerowe, nowoczesne programy księgowo-finansowe i kadrowo-płacowe oraz archiwizacja danych.
  4. Biuro Rachunkowe EKSPERTA zwraca również uwagę na konieczność opisywania faktur kosztowych. Przypominamy, że istnieje obowiązek powiązania ponoszonych kosztów z przedmiotem wykonywanej działalności gospodarczej, przychodem lub zabezpieczeniem przychodu.
img-cooperation

Lubimy oszczędności, a Ty?

Jeśli nie znasz się na księgowości i Twoje obowiązki podatkowe nie dają Ci spokoju – to trafiłeś idealnie. Skorzystaj z naszej pomocy i oszczędzaj z nami!

img-info.jpg

Oszczędzamy Twój czas

Poprowadzimy Twoje sprawy księgowe, a Ty będziesz mógł się w pełni skoncentrować na rozwoju swojego biznesu.

Oszczędzamy Twoje pieniądze

Współpraca z nami pozwoli Państwu uniknąć kłopotliwych sytuacji podczas kontroli oraz finansowych skutków ewentualnych nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych czy zusowskich.

Oszczędzamy Twoje nerwy

W dzisiejszym gąszczu przepisów podatkowych zapewniamy dostęp do informacji, szybkie i skuteczne wskazówki niezbędne do podejmowania decyzji biznesowych.

img-izabela

Izabela Peszko

Właścicielka biura

Jako nowoczesne biuro rachunkowe, EKSPERTA daje swoim Klientom gwarancję bezpieczeństwa i najwyższą jakość oferowanych usług. Wybiera rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Decydując się na współpracę z biurem rachunkowym EKSPERTA inwestują Państwo w rozwój swojej firmy. Od tej pory nad Waszymi sprawami będzie czuwać profesjonalista.

Poznaj usługi